Szukaj ...

piątek, 23 sierpnia 2013

BED OF ROSES

Co myślicie o motywie róży? Myślę, że jest bardzo dziewczęcy i uroczy. To już druga bransoletka, którą Wam przedstawiam. Mam ich duuuużo więcej. Czekajcie na kolejne posty, a tymczasem jeden z wielu kwiecistych wzorów :)


"Wczoraj gdy ktoś wypowiedział Twoje imię przy mnie głośno,
tak mi było gdyby róża przez otwarte wpadła okno.
Dziś kiedy jesteśmy razem, odwróciłam wzrok ku ścianie.
 Róża? jak wygląda róża czy to kwiat, a może kamień?"

                                                                      W. Szymborska (Nic dwa razy) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz