Szukaj ...

piątek, 23 sierpnia 2013


Witam wszystkich.

Nie jest to mój pierwszy blog, który prowadzę, ale zdecydowanie uważam, że bardziej oryginalny i pożyteczny od swoich poprzedników. Czym będę chciała się z Państwem podzielić dzięki tej stronie? Przede wszystkim chciałabym rozsławić technikę decoupage, która pomimo iż jest dostępna dla wszystkich jest techniką z pewnością wymagającą trudu i cierpliwości. Moja przygoda z decoupage zaczęła się od zabawy w robienie sobie biżuterii. Gdy coraz więcej osób zaczęło się interesować moimi wyrobami postanowiłam zająć się ich sprzedażą- co przynosi mi zarówno zysk jak i zabawę. Nie rozpisując się już więcej umieszczam jedno z wielu zdjęć na zachętę i mam nadzieję, że z czasem zyskam kilku nowych klientów :)



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz