Witam wszystkich.
Nie jest to
mój pierwszy blog, który prowadzę, ale zdecydowanie uważam, że bardziej
oryginalny i pożyteczny od swoich poprzedników. Czym będę chciała się z
Państwem podzielić dzięki tej stronie? Przede wszystkim chciałabym rozsławić technikę
decoupage, która pomimo iż jest dostępna dla wszystkich jest techniką z
pewnością wymagającą trudu i cierpliwości. Moja przygoda z decoupage zaczęła
się od zabawy w robienie sobie biżuterii. Gdy coraz więcej osób zaczęło się
interesować moimi wyrobami postanowiłam zająć się ich sprzedażą- co przynosi mi
zarówno zysk jak i zabawę. Nie rozpisując się już więcej umieszczam jedno z
wielu zdjęć na zachętę i mam nadzieję, że z czasem zyskam kilku nowych klientów
:)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz